• ورود
  • سبد خرید شما خالی است.

لیست دوره‌های حضوری و غیر حضوری و شرایط شرکت در آن‌ها

دوره‌های حضوری در «مدرسه اسلامی هنر» واقع در «قم، خیابان هنرستان، نبش کوچه ۲۰» برگزار می گردند.
شرکت کنندگان در این دوره‌ها می‌توانند علاوه بر استفاده حضوری از اساتید، فایلهای صوت این جلسات را نیز از پنل دوره خود دریافت نمایند.

توجه ۱: زمان دقیق شروع دوره‌ها هم بصورت پیامکی و هم در کانال ایتای آموزش آزاد اطلاع رسانی می‌شود؛ اما با توجه به اینکه اطلاع رسانی پیامکی بدلیل مسدود کردن تبلیغات گاها با مشکل مواجه می‌شود، حتما در کانال ایتای آموزش آزاد عضو شوید.

عضویت در کانال ایتای آموزش آزاد

توجه ۲: اگر هنرجویی تمایل به شرکت در برخی دوره‌ها بصورت حضوری و برخی دیگر بصورت غیرحضوری دارد، ‌می‌بایست به ازای هر نوع اشتراک (حضوری / غیرحضوری) یک افتتاح حساب با ایمیل جدید داشته باشد. (یعنی به ازای دوره‌های حضوری یک عضویت و به ازای دوره‌های غیرحضوری عضویت دیگر داشته باشد.)

هنرجویانی که قصد شرکت در دوره بصورت غیرحضوری و استفاده از «فایلهای صوت جلسات» را دارند، شامل ۸۰ درصد تخفیف ویژه خواهند شد و باتوجه به اینکه جلسات دوره‌ها بصورت هفتگی برگزار می‌شوند، می‌توانند این فایلها را در پایان هر هفته از «صفحه ی مرتبط با دوره» و از قسمت «برنامه درسی دوره» دریافت نمایند و در صورت ارائه کارعملی / شرکت در آزمون پایانی (بسته به دوره) گواهی پایان دوره دریافت نمایند.

لیست دوره‌های غیرحضوری:

ردیفعنوان دورهجنسیت متقاضیان
۱نویسندگی خلاقبرادران
۲ویراستاریخواهران و برادران
۳هنر و زندگیخواهران و برادران
۴فیلمنامه نویسیخواهران و برادران

تیر ۲۵, ۱۳۹۹

۰ پاسخ به "لیست دوره‌های حضوری و غیر حضوری و شرایط شرکت در آن‌ها"

    ارسال یک پیام

    تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مدرسه اسلامی هنر است.
    X