راهنمای مشاهده کارگاه های آفلاین

هنرجوی گرامی سلام

1. برای استفاده از جلسات آفلاین به سامانه lms.isoa.ir بروید و با نام کاربری و رمز عبور شماره همراه خود (شماره همراهی که زمان ثبت نام وارد کرده اید) به سامانه ورود کنید.

2. اگر اولین ورود شما به سامانه باشد منوی کنار رونده ی گاه شمار را با زدن فلش آبی رنگ کنار بزنید.

3. بر روی نام دوره ای که برای شما فعال شده است بزنید و وارد صفحه ی آموزش شوید.

4. در حالت موبایلی اگر تصویر استاد یا صفحه ی نمایش (در دوره هایی که صفحه نمایش استاد به اشتراک گذاشته شده) را مشاهده نکردید (یا برای جابجا شدن بین آن ها) کلید فلش دوطرفه در بالای صفحه سمت راست را بزنید.

توجه:

*در زمان کار با سامانه ال ام اس صبور باشید و لحظاتی را برای بارگیری فیلم و عکس ها صبر کنید. ممکن از دقایق اولیه کارگاه ها (تا رسیدن استاد یا دانشجو در زمان برگزاری) تاخیر وجود داشته باشد مثلا کارگاه از دقیقه ی 10 شروع شود پس تا زمان شروع صبر کنید یا از نوار لغزنده برای جلو و عقب بردن فیلم استفاده کنید.

** اگر از دوره های فتوشاپ ، افتر افکت (موشن گرافیک) و دوره هایی که نیاز به کار با کامپیوتر دارند دیدن می کنید ضروری است با کامپیوتر دوره را مشاهده کنید تا جزئیات کار با نرم افزار برای شما به خوبی دیده شود(صفحه ی موبایل معمولا کوچک بوده و جزئیات را نمایش نمیدهد)

*** در صورت داشتن هرگونه سوال در خصوص استفاده از دوره ها و هر گونه راهنمایی با شماره 09940568028 یا آی دی isoapr_admin در ایتا و تلگرام و یا از طریق چت سایت (آیکن دایره ای آبی رنگ پایین همین صفحه) با ما در ارتباط باشید.

فیلم راهنمای زیر را ببینید. (برای دیدن تمام صفحه کلید مربعی پایین فیلم را بزنید.)

راهنمای مشاهده کارگاه های آفلاین

تیر 8, 1401

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مدرسه اسلامی هنر است.